DESIGNÉR

Vaše designérka Iva Binarová

Mám 10 letou zkušenost s návrhy a realizacemi kuchyní. Snažím se naslouchat a vnímat potřeby a přání svých zákazníků. Na základě mých zkušeností přizpůsobím vše k jejich spokojenosti, danému prostoru i finančním možnostem. Přistupuji ke každé zakázce individuálně a zodpovědně, vždy s maximální lidskostí a dotáhnutím celého návrhu dokonce.

Ráda k Vám přijedu domů, vše si vyměřím a vytvořím Vám ZDARMA 2 návrhy kuchyně nebo jiného nábytku ve studiu.
První návrh se vám budu snažit navrhnout jako nejlevnější variantu podle vašeho přání a druhou variantu jak bych vše navrhla s velkou změnou jako v pořadu BYDLENÍ JE HRA.

Vše v české kvalitě – kuchyně MERSI – s 15 letou tradicí české výroby.

Přijedu za Vámi kamkoliv zdarma

Očekávejte profesionální přístup a především někoho, kdo vyslechne Vaše přání a potřeby, které na základě svých zkušeností přizpůsobí Vašemu prostoru i finančním možnostem. Bytového designéra, který bude zároveň svým způsobem psycholog a na základě jednoduchých dotazů pozná cit pro barvy, styl i vnímání prostoru.
Jsme tým bytových designérů, věnující se již 15 rokem oblasti bytového designu. Přistupujeme ke každé zakázce zodpovědně a individuálně.

Nejdřív vás vyslechneme a zjistíme co se vám líbí a co máte rádi, co chcete, v čem se cítíte dobře.
Navrhneme váš interiér a spolu s vámi návrh ladíme až splňuje vaše představy.

Chceme, aby zákazník byl spokojený nejen při počátečním kontaktu, ale hlavně při závěrečném předání krásné a funkční kuchyně. Vaši kuchyň navrhneme, vyrobíme a také smontujeme. Jsme garantem celého procesu od začátku až do konce. Montáže provádějí naši nejlepší řemeslníci, kteří jsou zárukou kvalitního provedení a profesionálního jednání.